Głęboki detoks emocjonalny – jak pokonać stress?

Ciągły pośpiech. Niekończąca się lista zadań w pracy. Role życiowe, którymi żonglujesz tak samo jak swoim czasem. Zmęczenie, zniechęcenie, stany depresyjne, poczucie przytłoczenia, rozczarowania, presji czy wypalenia na wielu poziomach. Życie w stanie nieustannego napięcia, które silnie odczuwasz w ciele. Rozpamiętywanie przeszłości i/lub obawy przed tym, co przyniesie przyszłość. Niedocenianie własnej wartości. Za mało pewności siebie, brak zaufania do świata i ludzi wokół Ciebie. Czas na zmianę. Czas na Głęboki Detoks Emocjonalny – sesję coachingu na bazie mindfulness. 

Możesz zmienić swoje życie i wprowadzić do niego nową jakość Bycia i Działania

Podaruj sobie (lub komuś bliskiemu czas) tylko dla siebie i naucz się  regularnie odstresowywać.

Głęboki detoks emocjonalny to indywidualne sesje  coachingu na bazie mindfulness – praktyki uważności.  Nauczysz się także mojej autorskiej metody Komunikacji 50 na 50, dzięki której Twoje relacje z innymi zyskają na jakości. Na każdej sesji Ty decydujesz, co jest dla Ciebie ważne tu i teraz, i na co w pierwszej kolejności chcesz zwrócić uwagę. Zostaniesz wysłuchany. Zostaniesz wysłuchana.

Krok po kroku pozbędziesz się zatruwających myśli i stresu w ciele. Nauczysz się lepiej zarządzać swoimi myślami i zaczniesz bardziej doceniać siłę ukrytą w twoim ciele. Efekt: uwolnisz swój potencjał, zaczniesz dostrzegać więcej powodów do radości i inne sposoby podchodzenia do codziennych wyzwań. Zyskasz większą jasność co do swoich celów. Wzmocnisz swoje granice i zaczniesz lepiej komunikować się z innymi ludźmi, nie zapominając o sobie.

Nauczysz się oddychać w sposób, który przynosi natychmiastową ulgę i odpręża umysł. Zauważysz, że jesteś jedną spójną całością.  Z przyjazną ciekawością i życzliwością, bez zbędnego oceniania i krytyki,  przyjrzysz się temu, co boli, co sprawia ci trudność, co wywołuje stress.

Czas tylko dla Ciebie, wygodna sofa, ciepła herbatka, 100% poufności

Głęboki Detoks Emocjonalny – sesja coachingu na bazie mindfuness to Twój czas, w którym każdy temat, który chcesz poruszyć, jest tak samo ważny. Dostajesz moją pełną uwagę i skupienie, a sesję zaczyniemy się  relaksacją ciała i umysłu. Na zakończenie każdej sesji zdecydujesz, jakie kroki chcesz podjąć, aby w Twoim życiu zaczęło być lepiej w tych obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze.

Sesje stacjonarne w gabinecie w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Możliwość wykorzystania bonu na sesje przez Skype’a lub telefon.  Mindfulness-based coaching and relaxation also in English. 

Kup bon upominkowy dla bliskiej Ci osoby lub zrób prezent SOBIE tu i teraz:

  • na 1 sesję 50 min. –  150 zł
  • na pakiet 4 sesji – 580 zł

Zamów pisząc na adres: kasiaweiss53@gmail.com

Masz pytania? Zadzwoń: 690 286 076  i sprawdź dostępne terminy.

Sprawdź też  proste sposoby na relaks! :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij