Psychoterapia Gestalt – potrzebujesz? Dzwoń 690286076

Masz za dużo stresu? Kryzys, rozwód, rozstanie, stany depresyjne, zmiana w życiu osobistym lub zmiana (w) pracy, trudne relacje z bliskimi i/lub innymi ludźmi, utrudniona komunikacja, żałoba, brak czasu dla siebie, poczucie bycia wykorzystywanym, brak poczucia własnej wartości, uzależnienie – kontynuacja terapii własnej po odbyciu podstawowej terapii odwykowej,  lub inny ważny dla Ciebie temat? Psychoterapia Gestalt i pomoc psychologiczna, w zależności od twoich potrzeb i możliwości czasowych, mogą być dla ciebie prawdziwym wsparciem w drodze do odzyskania radości życia i dostępu do własnego poczucia szczęścia.

Nieważne, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Masz prawo czuć to, co odczuwasz. Warto jednak  sprawdzić,  jak możesz sobie pomóc w tej sytuacji, w której tu i teraz jesteś.  Masz możliwość spotkać się z terapeutką w bezpiecznej przestrzeni gabinetu, z pełną poufnością, we własnym tempie. Psychoterapia Gestalt to praca w relacji terapeutycznej na bazie naszych kluczowych aspektów: ciało – umysł – emocje – kontakt.

To praca w kontakcie z drugim człowiekiem, który nie wywyższa się ponad ciebie, który jest ci równy i którego zadaniem jest pomóc ci uświadomić sobie tu i teraz, czego potrzebujesz, by móc jak najlepiej dla siebie rozwiązać swoje problemy.

W psychoterapii Gestalt uważamy, że

“Istoty ludzkie – nawet te znajdujące się w bardzo trudnej sytuacji – najlepiej będą się rozwijać i brać odpowiedzialność za własne życie, jeśli staną się bardziej świadome tego, kim są wraz ze wszystkimi swoimi potrzebami i pragnieniami, uczuciami i myślami, sprzecznościami i konfliktami, z tym, co mówią i co robią. Tylko wtedy mogą się czuć odpowiedzialne za własne życie i dokonywać wyborów tak, by znaleźć najlepsze rozwiązanie własnych problemów.” (C. Sills, S. Fish, P. Lapworth).

Zapraszam na sesje indywidualne do gabinetu: tel. 690286076

Sesje terapeutyczne i coaching prowadzę po polsku i po angielsku. 

Psychoterapia Gestalt i pomoc psychologiczna Poznań: ul. Sierakowska 2/2 (Grunwald) – zobacz gabinet

Psychoterapia Gestalt i pomoc psychologiczna Tarnowo Podgórne: ul. Łąkowa 41 – zobacz gabinet

W celu rezerwacji konsultacji proszę o wiadomość mailową: kasiaweiss53@gmail.com lub telefon 690 286 076.

Sesja psychoterapii lub coaching w jezyku polskim i angielskim. W razie potrzeby sesje prowadzę także online.

Coaching – techniki odstresowujące, zarządzanie myślami i emocjami, coaching międzykulturowy, wsteczny szok kulturowy (Reverse Culture Shock).

Psychotherapeutic Counselling in English: Poznań, ul. Sierakowska 2/2  – to book a 1:1 counselling session please email me: kasiaweiss53@gmail.com or call 690 286 076. One session is 50 mins.