REMANENT ŚWIADOMOŚCI warszaty rozwojowo-terapeutyczne w nurcie psychoterapii Gestalt

Istoty ludzkie – nawet te znajdujące się w bardzo trudnej sytuacji – najlepiej będą się rozwijać i brać odpowiedzialność za własne życie, jeśli staną się bardziej świadome tego, kim są wraz ze wszystkimi swoimi potrzebami i pragnieniami, uczuciami i myślami, sprzecznościami i konfliktami, z tym, co mówią i co robią. Tylko wtedy mogą się czuć odpowiedzialne za własne życie i dokonywać wyborów tak, by znaleźć najlepsze rozwiązanie własnych problemów.” (C. Sills, S. Fish, P. Lapworth).

W psychoterapii w nurcie Gestalt pracujemy z ciałem, umysłem i emocjami w kontakcie. Celem pracy jest integracja tych wszystkich aspektów i samoregulacja klienta w jej/jego procesie terapeutycznym.

Zapraszam Cię do spędzenia ze mną wyjątkowego weekendu nad morzem pod roboczą nazwą REMANENT ŚWIADOMOŚCI, w moim osobistym miejscu mocy #wyspawolin #międzywodzie #marenaspaandwellness
Termin: 23-25 września 2022, przyjazd w piątek od 15:00, startujemy od 17:00 godzinną integracją, z obiadokolacją o 18:00.
Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, również bez dotychczasowych doświadczeń z psychoterapią indywidualną.

–>Będzie nie tylko praca w ramach mojego autorskiego projektu terapeutyczno-rozwojowego #rokkochaniasiebie, ale też o relacjach i relacji z samą/-ym sobą (w tym o stawianiu granic i mówieniu o potrzebach własnych).
Będzie  wprowadzenie i ćwiczenie podstaw mojej autorskiej metody #Komunikacja50na50 czyli tytułowy REMANENT świadomości – eksplorowanie aktualnego stanu Twojej Strefy Wolności Osobistej – absolutnej bazy komunikacji i kontaktu z innymi, bo to jest właśnie to, z czym wchodzisz we wszystkie Twoje relacje, i warto sobie to wreszcie uświadomić, jeśli poczujesz na to gotowość.
Będzie integracyjna praca z ciałem i ruch w ujęciu psychoterapii Gestalt w celu poszerzenia Twojej perspektywy doświadczania w danym tu i teraz.  Zaproszę Was do medytacji w ruchu pośród pięknej nadmorskiej natury.

Poza tym morze, las, slow life, pływanie w basenie z widokiem na sosny, bąbelki w jacuzzi i sauny w Marena Wellness & Spa plus śniadania i opcjonalnie obiadokolacje oraz dwie noce w pokojach dwuosobowych lub jedynka.
No i spoko, czas dla siebie też będzie!
Dla 2-3 chętnych osób możliwość pracy terapeutycznej bezpośrednio ze mną w grupie – zgłoszenia w piątek 23/09 bezpośrednio do mnie.

Inwestycja:

Przy zapisach wymagana zaliczka 250 zł.
Przy płatności zaliczki do 15 sierpnia 2022: 750 zł za udział w warsztatach grupowych (łącznie 10 godzin), w tym materiały warsztatowe, przerwy kawowe w sobotę i niedzielę oraz wynajem sali.
Przy płatności zaliczki po 15-tym sierpnia: 850 zł j.w.
Zapisy na warsztat: kasiaweiss53@gmail.com
Wystawiam faktury: dane proszę podać przy zgłoszeniu emailem.
Płatność całej kwoty za warsztat najpóźniej do 7 września 2022.

Zakwaterowanie i wyżywienie płatne osobno – na czas warsztatów dostępne są pokoje dwu- – jednoosobowe w Marena Wellness and Spa w następujących SPECJALNYCH cenach:
Pokój 2 osobowy w Perle w cenie 384,75 zł za dobę ze śniadaniem
Pokój 1 osobowy w Perle w cenie 266 zł za dobę ze śniadaniem
Pokój 1 osobowy w Fali w cenie 228 zł za dobę ze śniadaniem.

W cenie:

– śniadania w formie bufetu od 08:00 do 10:00
– nielimitowane korzystanie ze Strefy Aqua (basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, grota aromatyczna) od 09.00 do 21.00
– bezprzewodowy Internet w pokoju oraz na terenie całego obiektu
– parking dozorowany na terenie obiektu

Obfite i smakowite obiadokolacje płatne dodatkowo 2 x 90 zł = 180 zł w piątek i w sobotę.

Dodatkowy koszt to opłata klimatyczna 2 zł za dobę za osobę.
Parking mogę zaproponować w cenie 15 zł za dobę.

W sprawie rezerwacji zakwaterowanie I wyżywienia proszę o bezpośredni kontakt z panią Renatą Matuszczak, podając hasło ‘Grupa Kasi Weiss’,  tel. +48 572348921 lub email: renata.matuszczak@marenaspa.pl

W razie pytań proszę o kontakt: kasiaweiss53@gmail.com lub przez Messenger:  Kasia Weiss
xoxo

#remanentswiadomosci

O prowadzącej: Katarzyna Weiss – Psychoterapeuta w nurcie Gestalt (w trakcie certyfikacji), trenerka rozwoju osobistego, coach certyfikowany w podejściu Zen Coachingu, praktyk mindfulness i compassion (certyfikacja brytyjskiej Mindfulness Association), członek Brytyjskiej Akademii Szkolnictwa Wyższego, wykładowca akademicki, mgr japonistyki, tłumacz przysięgły i lektorka języka angielskiego, wcześniej także współzałożycielka szkoły językowej i biura tłumaczeń.
W roku 2019 ukończyła I etap Szkoły  Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt Program Podstawowy i prowadzi sesje indywidualne w gabinecie – psychoterapia i pomoc psychologiczna  –  Poznań i Tarnowo Podgórne. Obecnie kończy drugi etap – Program Kliniczny Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Gestalt. Regularnie superwizuje swoją pracę.
Autorka “Gry w kapsle czyli autolustracji dziecka PRL-u”, ironiczno-humorystycznego portretu pokolenia dzieci wychowanych w latach siedemdziesiątych w Polsce Ludowej. Mama dorosłego syna i nastoletniej córki.
O prowadzącej nieformalnie: https://mindfulcultures.pl/jak-zaczac-doceniac-siebie/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij