Pewność siebie i potrzeba autentyczności – kolejny cykl Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet rusza 18/10/2016

Beautiful woman jumping on a sand beach

To już trzecia edycja cyklu CHWILA NA ODDECH – ROZWOJOWE GRUPY DLA KOBIET! :-)

W tej edycji zapraszamy do Przeźmierowa. Pierwszy warsztat cyklu “Pewność siebie i potrzeba autentyczności – wprowadzenie do Komunikacji 50 na 50” jest darmowy.

Miejsce: HOTEL i RESTAURACJA GLAMOUR, Przeźmierowo koło Poznania,  ul. Rynkowa 92

Kiedy: wtorek, 18 października 2016, godzina 18:30 – prosimy postaraj się przyjść ok. 10 minut wcześniej, aby uniknąć pośpiechu. Ten warsztat trwa 2 godziny, info o całym cyklu wraz z harmonogramem będzie dostępne na warsztacie (łącznie 9 warsztatów, jeden raz w miesiącu do czerwca 2017 – w czerwcu przewidujemy warsztat wyjazdowy – za dodatkową opłatą).

Po co? 

Bo według badań naukowców kobiety w życiu codziennym podlegają średnio czterokrotnie większej dawce stresu niż mężczyźni.

Bo każda kobieta ma w sobie obszary nieodkrytych umiętności, pewności siebie, poczucia atrakcyjności i inne sfery, które po drobnych często zmianach przynoszą widoczny efekt w postaci większego zadowolenia z siebie samej i z życia w ogóle. Bo praca w grupie daje ogromną dawkę radości, energii, wzajemnej inspiracji i wsparcia oraz znacząco przyspiesza proces osobistej zmiany na lepsze. Bo poznasz nowe fajne osoby z twojej okolicy, które mają podobne zainteresowania.

Jeśli chcesz:
• zacząć wykorzystywać moc autentyczności w kontaktach zawodowych i prywatnych,
• polepszyć swoją komunikację z innymi ludźmi (i ze sobą samą!),
• rozwinąć lub wzmocnić pewność siebie,
• przestać przejmować się tym, co myślą i mówią o tobie inni,
• zbudować lub rozwinąć dobrą relację z własnym ciałem

przyjdź i sprawdź.

20160614_203902

Pierwszy  warsztat pozwoli uczestniczkom zapoznać się z podejściem mindfulness – praktyki uważności, autorską metodą Komunikacji 50 na 50, podejściem i metodą Zen Coachingu, również na bazie pracy z ciałem (Focusing) z elementami NVC – Porozumienia bez Przemocy, oraz z elementami Analizy Transakcyjnej.

Cena jednego 3-godzinnego warsztatu w pakiecie wraz z przesyłanymi po warsztacie materiałami do pracy własnej, napojami i przekąskami, możliwością odrobienia jednej nieobecności  w cyklu 8 warsztatów: od 59 zł w pakiecie, cena warsztatu jednorazowego poza pakietem 75 zł. Warsztat wprowadzający jest darmowy. Obowiązuje dopłata do wyjazdowego warsztatu w czerwcu 2017.

 

Zapisy: kasiaweiss53@gmail.com                                                   Pytania: 690 286 076

  • Przy okazji – dołącz też do naszej darmowej grupy dla kobiet, które chcą wreszcie zatroszczyć się o siebie tak samo dobrze jak troszczą się o innych – kliknij tutaj: Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet – grupa na FB, codzienna lub cotygodniowa inspiracja (sama decydujesz) i tematy do pracy własnej na bazie mindfulness – praktyki uważności, autentyczności i Komunikacji 50 na 50

Tak było w poprzednich edycjach stacjonarnych: