Chwila na Oddech – rozwojowo-motywacyjna grupa dla kobiet na Facebooku – dołącz!

Czujesz, że nie realizujesz w pełni swoich możliwości w życiu? Trudno ci znaleźć wsparcie w swoim otoczeniu? Troszczysz się o innych, ale rzadko masz czas pomyśleć o sobie? Przydałaby Ci się REGULARNA Chwila na Oddech?

Nieważne, gdzie mieszkasz. Ważne, że chcesz się rozwijać.

Dołącz do naszej darmowej rozwojowo-motywacyjnej grupy online dla kobiet, które chcą wreszcie zacząć REGULARNIE troszczyć się o siebie, tak samo dobrze, jak troszczą się o innych kliknij na nazwę obok: Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet grupa na FB otwarta dla każdej z nas, niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz. Grupa skierowana jest do pań w statystycznej grupie wiekowej 35 – 45 lat, ale dowodów nie sprawdzamy, więc jeśli masz ochotę, dołącz! ;) :)

Dlaczego warto i co znajdziesz w grupie Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet ?

  • codzienną lub cotygodniową inspirację (sama wybierasz, jak często chcesz ćwiczyć)
  • tematy do pracy własnej na bazie mindfulness – praktyki uważności, autentyczności i mojej autorskiej metody Komunikacji 50 na 50
  • nowe kontakty i znajomości, również w twojej okolicy
  • wsparcie i odpowiedzi na Twoje pytania
  • przyjazną atmosferę
  • cotygodniową możliwość promocji siebie, swojej działalności hobbystycznej lub zarobkowej i/lub osób, z których usług jesteś zadowolona, lecz przede wszystkim
  • BYCIE wśród kobiet myślących tak jak ty :) a także docelowo
  • możliwość założenia grupy w realu w Twojej okolicy w celu wspólnej praktyki i udziału w kolejnej edycji cyklu warsztatowego Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet 

Tu kliknij, by dołączyć do grupy Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet, a tu, by pobrać darmowy prezentmini przewodnik  “7 zasad skutecznej komunikacji na bazie mindfulness i autentyczności”

A poniżej infografika, która w skrócie przedstawi Ci jak to działa. Dołącz też do mnie na FB tutaj, a na pewno nie przegapisz żadnych ważnych informacji :)

Przy okazji – właśnie jestem w trakcie tworzenia mojego pierwszego kursu online z tematu Pewność siebie i potrzeba autentyczności w relacjach. Wprowadzenie do Komunikacji 50 na 50 i mam gorącą prośbę o  odpowiedź na pytania dotyczące Twoich aktualnych trudności w komunikacji w różnych życiowych kontekstach. Dołączając do listy oczekujących jednocześnie bierzesz udział w losowaniu trzech bezpłatnych kursów. Będę też bardzo wdzięczna za udostępnienie tego linka znajomym, bo może się to komuś przydać :)

Tu możesz odpowiedzieć na pytania: https://mindfulcultures.pl/lista-oczekujacych

Pozdrawiam,

Kasia

infografika_komunikacja-01 mala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij