Gabinet psychoterapii Gestalt w Poznaniu – mgr Katarzyna Weiss

Gabinet Poznań

https://mindfulcultures.pl/gabinet-psychote…i-gestalt-poznan/

Nowy gabinet psychoterapii Gestalt w Poznaniu

Od października 2019 zapraszam do gabinetu na poznańskim Grunwaldzie, ul. Sierakowska 2/2. To mój drugi gabinet psychoterapii Gestalt, nadal można umówić się na sesję ze mną również w gabinecie w Tarnowie Podgórnym. Oba gabinety możesz zobaczyć tutaj. Aktualnie oferuję także sesje psychoterapii online przez telefon lub komunikator.

Ulica Sierakowska to lokalizacja bardzo dogodna pod względem dojazdu. Gabinet jest dobrze wyposażony i przytulny. Jeśli przybędziesz wcześniej, na miejscu jest też obszerna i wygodna poczekalnia.

W tym miłym otoczeniu łatwiej się rozluźnić i skupić na tym, co dla ciebie ważne tu i teraz. Wszystkie sesje są poufne. Możesz czuć się bezpiecznie. Sesję umówisz pod telefonem: 690286076.

Co jest celem psychoterapii?

Celem psychoterapii Gestalt jest wsparcie klienta w uświadomieniu sobie, co mu służy, a co nie, jakich zmian potrzebuje, by poczuć się lepiej we własnej skórze, w relacji ze sobą samym/-ą, w kontakcie z innymi ludżmi. W trakcie sesji pracujemy z ciałem, umysłem i emocjami, słowem – integracyjnie – z całym człowiekiem, a nie tylko z jego wycinkiem. Tak więc gabinet psychoterapii Gestalt to miejsce, gdzie ponownie nawiązujesz lub świadomie budujesz dobrą relację ze sobą, tworząc bazę, która pomoaga ci zrozumieć, co działa a co nie działa w twoim życiu. Rozpoznasz, jakie działania będą dla ciebie korzystne, przy moim pełnym wsparciu BEZPIECZNIE spotkasz się z trudnymi emocjami, nauczysz się uznawać to, co ważne, i bez poczucia winy rezygnować z tego, co w żaden w sposób cię nie wspiera na co dzień.

Psychoterapeuta Gestalt nie przyjmuje cię z poziomu guru, autorytetu czy osoby wszystkowiedzącej, lecz z poziomu osoby, która jest na równi z tobą i która tu i teraz w danej relacji terapeutycznej jest dla ciebie wsparciem w ważnych dla ciebie tematach. Tu możesz się wygadać bez bycia ocenianym i krytykowanym. Tu uczysz się od nowa bycia sobą w zmieniającej się rzeczywistości. Tutaj nabierasz odwagi do podejmowania nowych decyzji i w swoim tempie dojrzewasz do podejmowania nowych działań. Gabinet psychoterapii Gestalt to miejsce, w którym możesz poczuć się jak u siebie – bezpiecznie i spokojnie.

Masz pytania?

Dzwoń! 690286076 lub napisz maila: kasiaweiss53@gmail.com

Zastanawiasz się, czy jestem dobrym psychoterapeutą dla ciebie?

Jak wybrać terapeutę? Trudno jest bardzo podjąć decyzję o psychoterapii, gdy nie wiesz, na kogo trafisz. Nie każdy jest dobrym terapeutą dla każdego klienta i odwrotnie.

Gdy spotykasz nową osobę w pierwszej kolejności następuje komunikacja energetyczna pomiędzy ciałami, a dopiero około 6 sekund później dołącza mózg. Stąd tak zwane pierwsze wrażenie, które jest dla nas istotną informacją na wstępie. Dalej następują konsultacje. Jeśli po pierwszych 3-4 konsultacjach czujesz, że dany terapeuta nie jest dla ciebie i że nie jesteś w stanie mu czy jej zaufać, nie obawiaj się zrezygnować i poszukać innego.  Masz do tego prawo. Przede wszystkim musisz mieć poczucie, że jesteś w bezpiecznym miejscu, gdzie możesz być sobą w towarzystwie tego właśnie terapeuty.

Kliknij na linki poniżej i poznaj mnie troszeczkę.

Sprawdź moje mini-nagrania na FB – np. Trzy pułapki zarządzania myślamiCo niesiesz na plecach oraz inne, które znajdziesz tutaj 

A tu masz wszystkie szczegóły, które będą ci potrzebne do podjęcia decyzji.

Zatem – być może do zobaczenia :)

Pozdrawiam ciepło,

Kasia Weiss

Acha, możesz też sprawdzić moje opinie na portalu znanylekarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij