Bezpłatne wyzwanie

 

Zbuduj większą pewność siebie w relacjach z innymi ludźmi i samą sobą!

Czy też to znasz?

W życiu spotykamy różne zdarzenia i różnych ludzi. Czasami dla “dobra” innych zgadzamy się na wiele i przymykamy oko na niewygodne dla nas sytuacje. Dostosowujemy się do nich i zapominamy o swoich potrzebach i granicach, a w głębi duszy czujemy się z tym źle. Czy Ty też to znasz?

Jeśli tak i chciałabyś zbudować większą pewność siebie w relacjach z innymi ludźmi i samą sobą, do tego chcesz odnaleźć swoje autentyczne ja, z którym będziesz spójna i w zgodzie, bez względu na okoliczności zewnętrzne i w różnych rolach życiowych, to zapraszam Cię na wyzwanie "Pewność siebie i autentyczność w relacjach " .

Być może dla niektórych będzie to podróż w nieznane. Jednak każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Tutaj kluczem jest świadomość siebie w chwili obecnej, tu i teraz, tak jak stoisz. Świadomość swoich ról, przekonań, wartości i ograniczeń. Ale także swoich pragnień, bo każda z nas je ma.

Jak będzie to wyglądało?

Jest to wyzwanie, więc będę Cię powoli wykopywać z Twojej strefy komfortu. Wiem, że rozwój następuje przeważnie tam, gdzie zaczynają się obawy i lęki. Dlatego poprzez live’y w grupie i odpowiedzi na pytania, opuścisz powoli swoją przytulną dziuplę, w której chowasz się przed zmianami, mimo że głębi duszy WIESZ, że ich potrzebujesz.

Codziennie przez te 5 dni będziesz dostawać ode mnie maila wraz z materiałami do pracy. Swoje przemyślenia oraz odpowiedzi będziesz mogła zamieścić w grupie, do czego Cię gorąco zachęcam. Ważne jest, abyś na pytania odpowiadała zawsze pisemnie, nawet na te najbardziej oczywiste. Poniżej znajdziesz tematy na poszczególne dni:

- Rozpoznanie terenu - czym jest pewność siebie
- Jakie pełnisz role życiowe i ich wpływ
- Autentyczność i reagowanie w zgodzie ze sobą.
- Moje przekonania, wartości, granice.
- Komunikacja 50 na 50 - czym jest i jak może Ci pomóc?

To co, widzimy się na wyzwaniu?

To wyzwanie już się zakończyło. Dlatego zapraszam Cię po darmowe materiały do mojej grupy na FB, a także na mojego bloga po ciekawe artykuły. Dodatkowo, jeśli interesuje Cię temat budowania pewności siebie i  autentyczności w relacjach, to zapoznaj się z moją ofertą kursu online.

Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie informacje o nowym wyzwaniu i inne ciekawe inspiracje, a przy okazji pobrać darmowy PDF „7 zasad skutecznej komunikacji na bazie autentyczności – KOMUNIKACJA 50 na 50”, to zapisz się na mój newsletter.

Udostępnij