“Ty i twoje ciało. Jak nawiązać i utrzymać dobrą relację” – Luboń, 12/12/2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Data: sobota 12 grudnia 2015 godz. 11.00 – 14.00,  w LOSiR Luboń, New York Sport, ul. Hugo Kołłątaja 2.

Relacja z naszym własnym ciałem to najważniejszy związek naszego życia. Jednak w obliczu dominacji umysłu w naszej kulturze ciało często traktowane jest jako coś nieważnego, co można ignorować i źle traktować. Wypracowanie zdrowej, pełnej szacunku, przyjaznej ciekawości i życzliwości relacji z własnym ciałem to inwestycja na całe życie.

W naszym cyklu poświęcamy na ten temat pełne dwa warsztaty plus udostępniamy uczestniczkom materiały do pracy własnej.

Pracujemy metodą coachingu opartego na mindfulness (praktyce uważności), Zen Coachingu z elementami pracy z ciałem i NVC – Porozumienia bez Przemocy a także z elementami Analizy Transakcyjnej. Wszystkie warsztaty bazują też na mojej autorskiej metodzie KOMUNIKACJI 50 na 50. Spotykamy się 1 raz w każdym miesiącu.

Każdy warsztat trwa 3 godziny,w tym krótka przerwa. Po każdym warsztacie uczestniczki otrzymują mailem materiały do pracy własnej, dostępne jest do nabycia również nagranie audio w formacie mp3 do dowolnego słuchania i odświeżania tematu.

Zestaw tematów na poszczególne miesiące uwzględnia tematy moich warsztatów dotychczas przeprowadzonych w Anglii i w pierwszej polskiej edycji w Tarnowie Podgórnym. Przeczytaj podsumowanie wraz z artykułem o nowej definicji sukcesu.

Cena pakietu warsztatów obejmuje: uczestnictwo w warsztatach 7 x 3 godz. (warsztat czerwcowy, do wyboru w opcji stacjonarnej lub wyjazdowej jest płatny osobno),  materiały do pracy własnej po warsztatach przesyłane mailowo, napoje i ciasteczka oraz koszt wynajmu sali w LOSiR i dojazd prowadzącej.

Wykupienie pakietu jest także gwarancją utrwalenia metody w ciągu 8 miesięcy i zapewnia miejsce w grupie. W razie nieobecności na zajęciach w danym miesiącu uczestniczka otrzymuje drogą mailową materiały do pracy własnej, może odrobić zajęcia w innej grupie lub skorzystać z indywidualnej konsultacji, a na swoje miejsce może zaprosić jednorazowo dowolną osobę zainteresowaną rozwojem osobistym.

Koszt jednego trzygodzinnego warsztatu w pakiecie wynosi 59 zł. Płatność za cały pakiet 7  warsztatów jest również możliwa w dwóch lub trzech ratach.

Cena jednorazowa poza pakietem 75 zł/warsztat tylko pod warunkiem wolnych miejsc w grupie, z możliwością dołączenia do grupy najpóźniej na trzecich zajęciach, potem grupa będzie mieć charakter zamknięty ze względu na czas potrzebny na utrwalenie metody.

Pobierz informator:

Pobierz informator

Zdjęcia i wrażenia z pierwszej edycji i dotychczasowych warsztatów dostępne są na Facebook: Chwila na Oddech – Coaching i mindfulness dla kobiet i rodziców we wcześniejszych wpisach na stronie – zapraszam do ‘polubienia’ strony :-)

Zapisy i informacje: info@lingwest.com, tel. 690 286 076

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij