Rozwojowa grupa dla kobiet ROKIETNICA 2015/16

Kolejny warsztat: Świadomość bycia Tu i Teraz. Od uważnego Bycia do uważnego Działania czyli jak odstresowywać się bez wysiłku na codzień?

Data: środa 18.11.15 listopada 2015 godz. 19.00   Miejsce: ROKI-TOKI świetlica edukacyjna, Os. Kalinowe 14b/10 w Rokietnicy

Info: Karolina Danielska, manager projektu “Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet” tel. 603 166 577

Na pierwszym bezpłatnym warsztacie uczestniczki mogły zapoznać się z metodą coachingu opartego na mindfulness (praktyce uważności), Zen Coachingu z elementami pracy z ciałem i NVC – Porozumienia bez Przemocy. Wszystkie warsztaty opierają się też na mojej autorskiej metodzie KOMUNIKACJI 50 na 50. Od listopada 2015 do czerwca 2016 odbędzie się jeszcze 8 warsztatów tematycznych 1 raz w każdym miesiącu. Każdy warsztat trwa 3 godziny, w tym krótka przerwa.

Zestaw tematów na poszczególne miesiące uwzględnia tematy moich warsztatów dotychczas przeprowadzonych w Anglii i w pierwszej polskiej edycji w Tarnowie Podgórnym. Przeczytaj podsumowanie wraz z artykułem o nowej definicji sukcesu.

Harmonogram z datami i tematami można pobrać poniżej.

Cena pakietu warsztatów obejmuje: uczestnictwo w warsztatach 7 x 3 godz. (warsztat czerwcowy do wyboru w opcji stacjonarnej lub wyjazdowej jest płatny osobno),  materiały do pracy własnej po warsztatach przesyłane mailowo, napoje i ciasteczka oraz koszt wynajmu sali w LOSiR i dojazd prowadzącej.

Wykupienie pakietu jest także gwarancją utrwalenia metody w ciągu 8 miesięcy i zapewnia miejsce w grupie. W razie nieobecności na zajęciach w danym miesiącu uczestniczka otrzymuje drogą mailową materiały do pracy własnej, może odrobić zajęcia w innej grupie lub skorzystać z indywidualnej konsultacji, a na swoje miejsce może zaprosić jednorazowo dowolną osobę zainteresowaną rozwojem osobistym.

Koszt jednego trzygodzinnego warsztatu w pakiecie wynosi 49 zł. Płatność za cały pakiet 7  warsztatów jest również możliwa w dwóch lub trzech ratach.

Cena jednorazowa poza pakietem 75 zł/warsztat tylko pod warunkiem wolnych miejsc w grupie, z możliwością dołączenia do grupy najpóźniej na trzecich zajęciach, potem grupa będzie mieć charakter zamknięty ze względu na czas potrzebny na utrwalenie metody.

Zdjęcia i wrażenia z pierwszej edycji i dotychczasowych warsztatów dostępne są na Facebook: Chwila na Oddech – Coaching i mindfulness dla kobiet i rodziców we wcześniejszych wpisach na stronie – zapraszam do ‘polubienia’ strony :-)

 

Pobierz informator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij