Rok kochania siebie 2021

rok kochania siebie

Witaj! :) Zapraszam Cię do mojego projektu terapeutyczno – rozwojowego #rokkochaniasiebie2021. W kolejnych postach znajdziesz wskazówki, jak pokochać siebie. Można dołączyć w dowolnym momencie! Projekt toczy się już od połowy stycznia 2021 w grupie …, lecz dopiero teraz posty i zadania z grupy docierają do Was również za pośrednictwem mojego bloga :) Bierz i korzystaj, zwłaszcza jeśli potrzebujesz okazać sobie samej/-emu trochę wiecej ciepła, zrozumienia, miłości i akceptacji oraz oczywiście życzliwości!

Mam nadzieję, że czujecie się dobrze, nie dając się stresowi, lękom przed pandemią i wirusami, ani nawet własnemu oporowi przed tą konkretną osobistą zmianą, której potrzebujesz we własnym życiu!  Zrób sobie #rokkochaniasiebie

Gwarantuję, że potem nic już nie będzie takie samo!

Jak będzie przebiegał rok kochania siebie?

W każdą niedzielę, zaczynając od 17-ego stycznia, w mojej grupie na Facebooku “Chwila na Oddech – Rozwój i Radość Życia” pojawi się inspiracja ode mnie (lub kogoś z moich kolegów/-żanek psychoterapeutów) do wdrażania i wykorzystywania przez cały kolejny tydzień, w formie zadania terapeutyczno-rozwojowego.

Jak pracować z zadaniami?

Przeczytaj zadanie, poczuj je w ciele i w umyśle, i jeśli czujesz, że to dla Ciebie, zrób je w formie pisemniej, optymalnie pisząć ręką w Twoim dzienniku procesu. Zadanie jest na dany tydzień, ale może Ci zająć dłużej lub krócej. Możesz przez cały tydzień dopisywać odpowiedzi, wrażenia i wglądy. Postaraj się codziennie poświęcić chociaż 5 minut na skupienie się na temacie zadania.

Załóż sobie taki zeszyt tylko do tego projektu – postaraj się znaleźć jakiś z piękną okładką, która będzie Cię przyciągać!
Jeśli nie czujesz danego zadania, nie rób go.

Po każdym zadaniu możesz podzielić się wrażeniami w komentarzach pod zadaniem.

Jeśli masz pytanie, też możesz zadać je w komentarzu oznaczając mnie, a dołożę starań by na nie odpowiedzieć.

Oprócz tego przynajmniej raz w miesiącu zobaczysz się ze mną tu w grupie na żywo – specjalnie dla Was zrobię live’a dla wzmocnienia Waszej inspiracji, motywacji, a nawet czasem przetrzepania Wam wirtualnie futerek, jak będzie trzeba.  No dobra, to taka przenośnia była.

Dodatkowo, w każdy piątek pod piątkowym postem w komentarzach jest miejsce na Twoje inspiracje i reklamę siebie lub innych z serca.
A w każdy poniedziałek znajdziesz tu w grupie post z praktyką odczuwania wdzięczności.

Poza tym – czytaj, co piszą inni, komentuj, odpowiadaj, inspiruj nas. To piękna energia grupy i energia wymiany!

Nie ma tu miejsca na posty dyskryminacyjne, oceniające czy obrażające innych.

Moją intencją dla grupy jest wzajemny rozwój wsparcie i współpraca! A projekt jest darmowy, bo moją główną intencją dla jego stworzenia było  wspieranie Agnieszki, mojej 38-letniej bratowej, która do końca kwietnia tego roku  zmagała się z rakiem i też była z nami w grupie projektu.  Była mamą dwóch wspaniałych córek i kochającą żoną kochającego męża… Kochała życie i rozwój osobisty. Wyślij jej ciepłą wspierającą myśl, będę bardzo wdzięczna. <3

Wiecie, że czasu nie mam za dużo, bo moim głównym dzialaniem rozwojowym jest praca psychoterapeutyczna w gabinecie psychoterapii #gestalt #tarnowopodgórne oraz jeszcze dwa razy w tygodniu jestem w gabinecie #poznań

Ale coś czuję, że to będzie dla mnie wielka przyjemność Was tak trochę pomotywować, i to skutecznie!!! Pokochaj siebie, bo daje taką moc, że całe Twoje życie będzie wyglądać inaczej! Zaczniesz zmieniać blokujące Cię przekonania, zaczniesz inaczej patrzeć na świat i ludzi wokół Ciebie, zaczniesz stawiać granice, zauważać i mówić o własnych potrzebach…. Zaczniesz sobie pewne sprawy uświadamiać… #maszmoc #daszradę

To co? Kto się już melduje zwarty i gotowy?

Zapraszam niezależnie od:

– wieku kaledarzowego
– aktualnych problemów życiowych
– płci
– stanu konta
– wyznawanej religii lub jej braku
– orientacji seksualnej i lokalizacji geograficznej
– stanu cywilnego
– długości włosów, brody lub bycia łysym czy kudłatym

I co tam jeszcze chcecie. Tak, każdy może!

Daj znać w komentarzach, co będzie Twoim celem/pragnieniem/potrzebą w trakcie #rokkochaniasiebie2021

No i ważne pytanie:

Kogo z Twoich znajomych zaprosisz do naszej grupy i do tego projektu? Kto potrzebuje tej inspiracji?

 

 

Uwaga: ten projekt nie jest psychoterapią indywidualną. Może Ci wiele pomóc, pewne sprawy sobie pooglądasz i rozwiążesz, natomiast trudniejsze osobiste tematy mogą wymagać wizyt u psychoterapeuty.

Nazwa projektu, teksty zadań terapeutyczno-rozwojowych oraz treść transmisji na żywo podlega prawu autorskiemu Copyright: Katarzyna Weiss.

Jeśli udostępniasz coś poza grupą, oznacz to proszę hasztagiem #rokkochaniasiebie2021 oraz podaj źródło czyli naszą grupę Chwila na Oddech – Rozwój i Radość Życia i/lub stronę Chwila na Oddech z Kasią Weiss

Z góry i z dołu dziękuję!

 

Przeczytaj także: Jakie są Twoje ciążące przekonania? | Tydzień 1 | Rok Kochania Siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij