Razem możemy wesprzeć WOŚP – sprawdź moje aukcje!

Aukcje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku zapraszam na moje aukcje!!!

<3 :) Razem możemy wesprzeć WOŚP. Moje dzieci już skorzystały, a Twoje? Skorzystają też pewnie Twoja babcia, dziadek, rodzice, czy inni członkowie rodziny i znajomi.

WOŚP nie pyta Cię o wyznanie czy stan portfela. Dajesz jeśli/ile możesz. Tu faktycznie liczy się każda złotówka.

Dziś WOŚP to już nie jest wybór, to oczywistość. <3  

Jak to zrobić?

Sprawdź moje aukcje i wybierz:

  1. Pomożesz mi zebrać jak najwięcej dla WOŚP w tej licytacji? W zamian dostajesz kurs „Pewność siebie i potrzeba autentyczności w relacjach” w wersji REGULAR, cena podstawowa 148 zł, a tę licytację zaczynamy od ceny z 50% rabatem! W tej cenie dostajesz kompleksowy program pracy nad sobą, autentycznością i pewnością siebie oraz Twoją komunikacją w relacjach w oparciu o szczerą komunikację z samą/ym sobą.

    Po potwierdzeniu płatności przez WOŚP otrzymujesz dostęp do całego kursu – prześlę Ci kod rabatowy na pełną kwotę, a dostęp do kursu wraz z bonusami otrzymasz na maila! 

    Kurs napisałam na bazie mindfulness – praktyki uważności, autentyczności i mojej autorskiej metody Komunikacji 50 na 50, która wniesie nową jakość do Twoich relacji z innymi ludźmi, bez zaniedbywania siebie, własnych potrzeb i wartości. Rozwiniesz samoświadomość, bo lepiej poznasz swoje wartości, przekonania i granice. Dzięki temu będzie Ci łatwiej rozpoznać własne potrzeby w relacjach i w komunikacji ze sobą.

    Link do tej aukcji tutaj 

  2. Sesja indywidualna “Glęboki detoks emocjonalny”/ an auction for a coaching session in English or in Polish:  jeśli chcesz się odstresować i przyjrzeć sobie i swoim wyzwaniom z poziomu wewnętrznego spokoju, wylicytuj sesję coachingową ze mną (w moim gabinecie lub przez Skype’a) jednocześnie wspierając WOŚP! <3 <3 <3  / Destress, relax and look at your challenges from a different angle   

        Link do tej aukcji tutaj  

Bo razem możemy  zebrać jeszcze więcej! Zapraszam do licytowania i życzę dobrej zabawy! :)

A jeśli masz wystawione swoje aukcje na WOŚP, wrzuć linki w komentarzach poniżej!

#wosp2018

Pozdrawiam,

Kasia Weiss

 

wosp-jpg-2017