Psychoterapia Gestalt

Psychoterapia Gestalt

Masz za dużo stresu? Kryzys, rozwód, rozstanie, zmiana (w) życiu lub (w) pracy, trudne relacje, utrudniona komunikacja, żałoba, brak czasu dla siebie, poczucie bycia wykorzystywanym, brak poczucia własnej wartości lub inny ważny dla Ciebie temat?

Nieważne, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Masz prawo czuć to, co odczuwasz i nie ma sensu temu zaprzeczać. Warto natomiast sprawdzić, co jak możesz sobie pomóc w tej sytuacji, w której własnie teraz jesteś.

W psychoterapii Gestalt uważamy, że “istoty ludzkie – nawet te znajdujące się w bardzo trudnej sytuacji – najlepiej będą się rozwijać i brać odpowiedzialność za własne życie, jeśli staną się bardziej świadome tego, kim są wraz ze wszystkimi swoimi potrzebami i pragnieniami, uczuciami i myślami, sprzecznościami i konfliktami, z tym, co mówią i co robią. Tylko wtedy mogą się czuć odpowiedzialne za własne życie i dokonywac wyborów tak, by znaleźć najlepsze rozwiązanie własnych problemów.” (C. Sills, S. Fish, P. Lapworth).

Zapraszam na sesje indywidualne do gabinetu – psychoterapia Poznań, psychoterapia Tarnowo Podgórne. W celu rezerwacji konsultacji proszę o wiadomość mailową: kasiaweiss53@gmail.com lub telefon 690 286 076.

Sesje 50 min. w gabinecie w Tarnowie Podgórnym lub w Poznaniu. Po polsku lub po angielsku.