Odwentyluj się – relaksujące mini-wakacje dla kobiet, które potrzebują chwili na oddech

Jak często fundujesz sobie taki WENTYL BEZPIECZEŃSTWA w przyjaznym damskim gronie? Zapraszam Cię na wyjątkowe mini-wakacje dla kobiet, które potrzebują chwili na oddech, wyciszenia, relaksu, odstresowania i zatroszczenia się o siebie. 

 

Co dostajesz:

 • dwa warszaty rozwojowe na bazie mindfulness – praktyki uważności,
 • dwie sesje medytacji w ruchu,
 • codzienne relaksacyjne zakończenie dnia,
 • codzienna praktyka ciszy
 • minfulness – praktyka uważności, Komunikacja 50 na 50, Zen Coaching
 •  noclegi dla naszej grupy w luksusowych całorocznych domkach fińskich,
 • pełnym wyżywienie:  3 posiłki dziennie, zdrowa dieta, przerwy kawowe w czasie warsztatów
 • Jezioro Łagowskie 2,5 km od hotelu.

Kiedy: 9 -11 czerwca 2017

Miejsce: Bukowy Dworek koło Łagowa Lubuskiego, z basenem, jacuzzi i sauną

Hotel Bukowy Dworek jest idealnym miejscem na wypoczynek zarówno dla aktywnych, jak i dla osób pragnących zrelaksować się w ciszy od miejskiego zgiełku. Trzygwiazdkowy hotel, położony w malowniczej okolicy, posiada rozbudowaną bazę noclegową, kompleks sal konferencyjnych oraz 6-hektarowy park z namiotem plenerowym, dzięki czemu jest doskonałym wyborem zarówno dla wypoczynku, jak i biznesu.

Noclegi dla naszej grupy w luksusowych całorocznych domkach fińskich, z pełnym wyżywieniem:  3 posiłki dziennie, zdrowa dieta, przerwy kawowe w czasie warsztatów. Jezioro Łagowskie 2,5 km od hotelu.

Przyjazd w godzinach od 14:00 do 17:00, o 17:00 ruszamy z programem! :)

Program obejmuje:

 1. najnowsze wersje moich warsztatów  2 x 3 godziny
 • sobota 10:00 – 13:00 Co to znaczy sukces?  Eksploracja mocy – co daje Ci prawdziwe poczucie sukcesu i satysfakcję w życiu według twoich własnych standardów? Sprawdzisz, co Cię w tym wspiera, a co pozbawia energii, jak traktować porażki, jak utrzymać stabilne poczucie dobrostanu na codzień, jak dzielić się nim z innymi. Warsztat zakończony relaksacją.   
 • niedziela 10.00 – 13.00 Moc i radość wewnętrznego dziecka. Jak regularnie dbać o własne potrzeby? – szczere spotkanie z twoim Wewnętrznym Dzieckiem, zauważenie jego obecności i potrzeb w twoim życiu, wasza relacja, określenie podstawowych i NIENEGOCJOWALNYCH potrzeb dla Twojego Tu i Teraz, relaksacja.
 1. Mindfulness – praktyka medytacji uważności w ruchu z wprowadzeniem – 1 godz. piątek przed kolacją i 1 godz. sobota przed kolacją
 1. Praktyka Wyciszenia, z wyłączaniem komórek i tabletów – piątek 1 godzina, sobota 3 godziny, niedziela 1 godz.
 2. Codziennie wspólna medytacja na zakończenie dnia/pobytu.

Przerwy i czas wolny w grupie lub osobno, wedle potrzeby :)

Dojazd we własnym zakresie ok. 50 min. samochodem, proponuję umówienie się z innymi dziewczynami i rozłożenie kosztów dojazdu na 3-4 osoby.

Ubezpieczenie podróży we własnym zakresie.

Noclegi w pokoju dwuosobowym. Na życzenie możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego.  Zdrowa dieta. Liczba miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten jedzie i będzie się z nami relaksować i inspirować :)

Cena EARLY BIRD tylko do 10 lutego:  600 zł, przy zgłoszeniu wymagana wpłata zaliczki min. 100 zł. Pozostała płatność – całość lub 2 przyjazne raty do 28 lutego i do 15 maja 2017.

Cena regularna po 10 lutego 2016: 727 zł, wymagana zaliczka 350 zł w chwili zapisów, dopłata do pełnej kwoty do do 15 maja 2017.

Uwaga: W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi, ale możesz odstąpić miejsce innej osobie (kobiecie).

Zgłoszenia: kasiaweiss53@gmail.com      Tel.690 286 076

Pozdrawiam i cieszę się na radość odpoczynku i relaksu, które będą naszym udziałem w czasie tego wyjazdu :) Mam nadzieję, że do nas dołączysz?

Kasia Weiss, www.mindfulcultures.pl,   www.mindfulcultures.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij