Kurs online „Pewność siebie i potrzeba autentyczności
w relacjach"

Wnieś nową jakość do Twoich relacji z innymi ludźmi, bez zaniedbywania samej siebie, własnych potrzeb i wartości.

A dokładnie..

 • Rozwiń samoświadomość i lepiej poznaj swoje wartości, przekonania i granice.
 • Rozpoznaj własne potrzeby w relacjach i w komunikacji z samą sobą.
 • Przestań przepraszać lub mieć poczucie winy za to, co czujesz w różnych sytuacjach.
 • Poznaj podstawy metody Komunikacji 50 na 50, dzięki której nie tylko lepiej zadbasz o to, co dla Ciebie ważne, ale także będzie Ci łatwiej odpuszczać te obszary, które leżą poza Twoją sferą odpowiedzialności.
 • Uniknij wchodzenia z butami w sferę wolności osobistej i decyzyjności innych osób.
 • Naucz się rozpoznawać i stosować niezbędne poziomy autentyczności w Twoich rolach życiowych. W efekcie poczuj się znacznie pewniej we własnej skórze.
 • Pełniej i radośniej korzystaj z życia oraz ciesz się poczuciem szczęścia i większą odpornością w trudniejszych chwilach.

Cześć, nazywam się Kasia Weiss i moją misją jest wspieranie innych w budowaniu dobrych relacji i skutecznej komunikacji z ludźmi, bazując na relacji jaką masz ze sobą. Formalnie poczytasz o mnie tutaj , a nieformalnie napisałam dla Ciebie aż dwa opowiadania – jedno mojej osobistej sztafecie “Jak zacząć wreszcie doceniać siebie?”, a w drugim dowiesz się, jak reaguję w trudnych sytuacjach “Jak spokojnie reagować na trudności?”.

Tematy, które znajdziesz w kursie

Jeżeli brałaś udział w wyzwaniu i czujesz niedosyt, i już wiesz, że chciałabyś więcej, zapraszam Cię na kurs „Pewność siebie i potrzeba autentyczności w relacjach”. Jeśli nie brałaś udziału w wyzwaniu, w kursie zyskujesz też dostęp do starannie uporządkowanych materiałów i nagrań video ze wszystkich 5 dni wyzwania - oto tematy:
- DZIEŃ 1 Rozpoznanie terenu - czym jest pewność siebie
- DZIEŃ 2 Jakie pełnisz role życiowe i ich wpływ
- DZIEŃ 3 Autentyczność i reagowanie w zgodzie ze sobą.
- DZIEŃ 4 Moje przekonania, wartości, granice.
- DZIEŃ 5 Komunikacja 50 na 50 - czym jest i jak może Ci pomóc?

A po ćwiczeniach z wyzwania gładko przejdziesz do kursu, który rozwija i uzupełnia te tematy. To bardziej kompleksowy program pracy nad sobą, autentycznością i pewnością siebie oraz naszą komunikacją w relacjach w oparciu o szczerą komunikację z samą sobą.

Jak wygląda praca z kursem?

Kurs jest przeznaczony do pracy własnej. Kiedy obejrzysz filmiki i przerobisz załączone materiały ze wszystkich pięciu dni wyzwania po kolei, możesz przejść do kursu, który składa się z trzech części w formie e-booków do wydrukowania i uzupełniania:

1. Pewność siebie
2. Autentyczność
3. Wprowadzenie do Komunikacji 50 na 50.

W tych trzech częściach kursu będziemy dalej stopniowo poszerzać Twoją sferę komfortu, uczyć się być w lepszym kontakcie ze sobą, zauważać i respektować swoje wartości i granice, a także granice innych ludzi, bez potrzeby zbędnego naruszania ich pod wpływem emocji czy impulsu.

Otrzymujesz też nagranie audio istotnych fragmentów warsztatu stacjonarnego (radzę od niego zacząć - jest też idealne do słuchania w samochodzie, co pozwoli Ci świetnie wykorzystać czas). Oprócz nagrania masz też transkrypt - do poczytania, zaznaczania i wracania do niego, gdy będziesz potrzebować.

Ile czasu trwa kurs?

Kurs jest przewidziany na całe 3 tygodnie indywidualnej pracy. Nie martw się jednak, jeśli z czymś nie zdążysz. Ściągnięte materiały zostają u Ciebie i będziesz mogła nad nimi pracować i do nich wracać, kiedy będziesz chciała.

Do materiałów kursowych i ich przyszłych modyfikacji i dodatków otrzymujesz dożywotni dostęp bez żadnych ograniczeń.

Kurs możesz kupić w dwóch wersjach: Standard i VIP. Co to oznacza?

Wersja Standard

148 zł

 • kurs w formie e-booka,
 • dostęp do wszystkich nagrań i materiałów z wyzwania
 • e-book „Pół minuty dla siebie”
 • nagranie audio warsztatu stacjonarnego  „Pewność siebie i potrzeba autentyczności” wraz z pełnym tekstem do poczytania
 • nagranie live’a o tym, po  co stworzyłam metodę Komunikacji 50 na 50

Wersja VIP

598 zł

 • kurs w formie e-booka,
 • dostęp do wszystkich nagrań i materiałów z wyzwania
 • e-book „Pół minuty dla siebie”
 • nagranie audio warsztatu stacjonarnego  „Pewność siebie i potrzeba autentyczności” wraz z pełnym tekstem do poczytania
 • nagranie live’a o tym, po  co stworzyłam metodę Komunikacji 50 na 50
 • 2 x 45 minut sesji indywidualnej ze mną, do wykorzystania w ciągu miesiąca od daty zakupu kursu. Sesje mogą się odbywać na Skype, Zoom lub na miejscu w moim gabinecie w Tarnowie Podgórnym.*

*Optymalnie na sesję umów się w pierwszym i trzecim tygodniu kursu, by rozpocząć i zakończyć go z moim wsparciem tylko dla Ciebie. Na sesje dostępna jestem tylko dla kursantek VIP również w wybrane soboty i niedziele w godzinach od 11.00 do 13.00. Uwaga! Po zakupie tej wersji kursu napisz do mnie wiadomość na maila:  kasiaweiss53@gmail.com , umówimy się wtedy na Twoją pierwszą sesję.

Przy zakupie obu wersji kursu otrzymasz bonusy:

Zniżka 20% na książkę “Ewka, co cię ugryzło?”.

To poradnik, który Ewa napisała :

 • by to, co uważasz za niemożliwe w Twoim związku mogło stać się możliwym
 • by pokolenia się dogadały
 • by Twoje dzieci miały w Tobie prawdziwe oparcie
 • by trudne rozmowy stały się łatwymi.

Wywiad z Ewą Tyralik o tym, jak budowała własną pewność siebie

Specjalnie dla Was przeprowadziłam wywiad o pewności siebie z Ewą Tyralik, certyfikowaną trenerką umiejętności psychospołecznych, Dyrektorem ds. projektów dofinansowywanych w Szkole Trenerów Empatii, współautorką projektu i kursu dla kobiet “Jestem Bogata”, jedną z osób zarządzających dojrzewalnia.pl i wieloletnią dyrektorka Festiwalu Rozwojowego dla Kobiet “Progressteron” – zobaczcie sami, jak Ewa budowała swoją pewność siebie i co jej w tym pomogło!

Zniżka 50% na mój e-book “Gra w kapsle – czyli autolustracja dziecka PRL-u”

To moja pierwsza książka – czasem serio, a czasem z przymrużeniem oka o byciu dzieckiem i nastolatkiem w Polsce Ludowej; jest to też idealna pomoc naukowa dla gimnazjalistów i licealistów) – o książce poczytasz tutaj.

Zniżka 30 zł rabat od samej Kamili Rowińskiej z Rowińska Business Coaching na video 5 strategii budowania pewności siebie!”

Kamila pisze: “Przyglądasz się ludziom, którzy odnoszą sukcesy i zastanawiasz się, co mają takiego w sobie, że idą naprzód? Podnoszą się po niepowodzeniach, są szczęśliwsi, bije od nich pozytywna energia!

W psychologii sukcesu już dawno ustalono co kryje się za pewnością siebie i poczuciem spełnienia. Poznaj te strategie i wykorzystaj w swoim życiu!

Masz  tylko jedną szansę na to, aby przeżyć swoje życie tak jak pragniesz. Jak by to wyglądało, gdy Twoja wewnętrzna siła wzrosła? 

Od 17 lat pracuję z ludźmi  nad zwiększeniem ich efektywności biznesowej. Ich sukcesy biznesowe są możliwe jedynie wtedy, gdy towarzyszy im poczucie sprawczości, siły i pewności, że są w stanie pokonać trudności. Uczę ich tego podejścia w ramach coachingu oraz na szkoleniu Zbuduj swoją wewnętrzną siłę. Możesz przyjść do mnie na konsultacje (2000zł/h), możesz również wziąć udział w dwudniowym szkoleniu o tej tematyce (2370zł), a możesz też zaczać od 2 godzinnego webinarium, podczas którego, przedstawię Ci 5 STRATEGII BUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE.”

Udostępnij