“Ty i Twoje Ciało – Część 2.” – Luboń, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, styczeń 2016

LUBOŃ 

Data: sobota 9/01/2016, godz. 11.00 – 14.00,  w LOSiR Luboń, New York Sport, ul. Hugo Kołłątaja 2.

TARNOWO PODGÓRNE

Data: wtorek 12/01/2016, godz. 18:30 – 21:30, sala Strzelnicy, ul. Zachodnia 3

ROKIETNICA

Data: środa, 13/01/2016, godz. 19.00   Miejsce: ROKI-TOKI świetlica edukacyjna, Os. Kalinowe 14b/10 w Rokietnicy

Info o projekcie: Karolina Danielska, manager projektu “Chwila na Oddech – Rozwojowe Grupy dla Kobiet” tel. 603 166 577

Część 2 to pogłębienie różnych aspektów tematu, na bazie mindfulness – praktyki uważności, metody Zen Coachingu i autorskiej metody Komunikacji 50 na 50 Kasi Weiss.

Relacja z naszym własnym ciałem to najważniejszy związek naszego życia. Jednak w obliczu dominacji umysłu w naszej kulturze ciało często traktowane jest jako coś nieważnego, co można ignorować i źle traktować. Wypracowanie zdrowej, pełnej szacunku, przyjaznej ciekawości i życzliwości relacji z własnym ciałem to inwestycja na całe życie. W naszym cyklu poświęcamy na ten temat pełne dwa warsztaty plus udostępniamy uczestniczkom materiały do pracy własnej.

Od stycznia grupa ma charakter zamknięty. Kolejna edycja jesienią 2016, lub pytaj o edycję online – już w drugiej połowie roku. Koniecznie zapisz się na NASZ NEWSLETTER , aby nie przegapić ważnych informacji i terminów nowych pojedynczych warsztatów tematycznych. 

Pracujemy metodą coachingu opartego na mindfulness (praktyce uważności), Zen Coachingu z elementami pracy z ciałem i NVC – Porozumienia bez Przemocy a także z elementami Analizy Transakcyjnej. Wszystkie warsztaty bazują też na autorskiej metodzie KOMUNIKACJI 50 na 50 Kasi Weiss. Spotykamy się 1 raz w każdym miesiącu.

Każdy warsztat trwa 3 godziny,w tym krótka przerwa. Po każdym warsztacie uczestniczki otrzymują mailem materiały do pracy własnej, dostępne jest do nabycia również nagranie audio w formacie mp3 do dowolnego słuchania i odświeżania tematu.

Zestaw tematów na poszczególne miesiące uwzględnia tematy warsztatów Kasi dotychczas przeprowadzonych w Anglii i w pierwszej polskiej edycji w Tarnowie Podgórnym, zakończonej w czerwcu 2015.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij