Kurs online „Pewność siebie i potrzeba autentyczności w relacjach"

Jeżeli brałaś udział w wyzwaniu i czujesz niedosyt, i już wiesz, że chciałabyś więcej, zapraszam Cię na kurs „Pewność siebie i potrzeba autentyczności w relacjach”. Jeśli nie brałaś udziału w wyzwaniu, w kursie zyskujesz też dostęp do starannie uporządkowanych materiałów i nagrań video ze wszystkich 5 dni wyzwania - oto tematy:
- Rozpoznanie terenu - czym jest pewność siebie
- Jakie pełnisz role życiowe i ich wpływ
- Autentyczność i reagowanie w zgodzie ze sobą.
- Moje przekonania, wartości, granice.
- Komunikacja 50 na 50 - czym jest i jak może Ci pomóc?
A po ćwiczeniach z wyzwania gładko przejdziesz do kursu, który rozwija i uzupełnia te tematy. To bardziej kompleksowy program pracy nad sobą, autentycznością i pewnością siebie oraz naszą komunikacją w relacjach w oparciu o szczerą komunikację z samą sobą.

Co zyskasz dzięki kursowi „Pewność siebie i potrzeba autentyczności w relacjach"?

Podobnie jak w wyzwaniu, pracujesz w nim na podstawie mindfulness – praktyki uważności, autentyczności i mojej autorskiej metody Komunikacji 50 na 50, która wniesie nową jakość do Twoich relacji z innymi ludźmi, bez zaniedbywania samej siebie, własnych potrzeb i wartości. Rozwiniesz samoświadomość, bo lepiej poznasz swoje wartości, przekonania i granice. Dzięki temu będzie Ci łatwiej rozpoznać własne potrzeby w relacjach i w komunikacji z samą sobą.

Przestaniesz przepraszać lub mieć poczucie winy za to, co czujesz w różnych sytuacjach.

Poznasz podstawy metody Komunikacji 50 na 50, dzięki której nie tylko lepiej zadbasz o to, co dla Ciebie ważne, ale także będzie Ci łatwiej odupszczać te obszary, które leżą poza Twoją sferą odpowiedzialności.

Unikniesz także wchodzenia z butami w sferę wolności osobistej i decyzyjności innych osób. Nauczysz się rozpoznawać i stosować niezbędne poziomy autentyczności w Twoich rolach życiowych. W efekcie poczujesz się znacznie pewniej we własnej skórze, co pozwoli Ci pełniej i radośniej korzystać z życia oraz cieszyć się poczuciem szczęścia i większą odpornością w trudniejszych chwilach.

Jak wygląda praca z kursem?

W trzech częściach kursu będziemy dalej stopniowo poszerzać Twoją sferę komfortu, uczyć się być w lepszym kontakcie ze sobą, zauważać i respektować swoje wartości i granice, a także granice innych ludzi, bez potrzeby zbędnego naruszania ich pod wpływem emocji czy impulsu. Nie zapomnimy też o relaksie. :)

Jestem przynajmniej raz dziennie dostępna w grupie dla Waszego wsparcia. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, oznaczaj mnie w postach (@ plus moje imię i nazwisko) – na wszystkie pytania z oznaczeniem będę starać się odpowiadać na bieżąco.

Ile czasu trwa kurs?

Kurs jest przewidziany na całe 3 tygodnie pracy. Nie martw się jednak, jeśli z czymś nie zdążysz. Ściągnięte materiały zostają u Ciebie i będziesz mogła nad nimi pracować i do nich wracać, kiedy będziesz chciała.

Do materiałów kursowych i ich przyszłych modyfikacji i dodatków otrzymujesz dożywotni dostęp bez żadnych ograniczeń.

Kurs możesz kupić w dwóch wersjach: Standard i VIP. Co to oznacza?

Wersja Standard

148 zł

 • kurs w formie e-booka,
 • dostęp do wszystkich nagrań i materiałów z wyzwania
 • e-book „Pół minuty dla siebie”
 • dostęp do grupy zamkniętej,
 • 3 tygodnie mojego wsparcia w grupie,
 • nagranie audio warsztatu stacjonarnego  „Pewność siebie i potrzeba autentyczności” wraz z pełnym tekstem do poczytania
 • nagranie live’a o tym, po  co stworzyłam metodę Komunikacji 50 na 50

Wersja VIP

598 zł

 • kurs w formie e-booka,
 • dostęp do wszystkich nagrań i materiałów z wyzwania
 • e-book „Pół minuty dla siebie”
 • dostęp do grupy zamkniętej
 • 3 tygodnie mojego wsparcia w grupie
 • nagranie audio warsztatu stacjonarnego  „Pewność siebie i potrzeba autentyczności” wraz z pełnym tekstem do poczytania
 • nagranie live’a o tym, po  co stworzyłam metodę Komunikacji 50 na 50
 • 2 x 45 minut sesji indywidualnej ze mną, do wykorzystania maksymalnie do 30 stycznia 2018. Sesje mogą się odbywać na Skype, Zoom lub na miejscu w moim gabinecie w Tarnowie Podgórnym. *

*Optymalnie na sesję umów się w pierwszym i trzecim tygodniu kursu, by rozpocząć i zakończyć go z moim wsparciem tylko dla Ciebie. Na sesje dostępna jestem tylko dla kursantek VIP również w wybrane soboty i niedziele w godzinach od 11.00 do 13.00. Uwaga! Po zakupie tej wersji kursu napisz do mnie wiadomość na maila:  info@mindfulcultures.pl , umówimy się wtedy na Twoją pierwszą sesję.

Przy zakupie obu wersji kursu otrzymasz bonusy:

Zniżka 20% na książkę „Ewka, co cię ugryzło?”.

To poradnik, który Ewa napisała :

 • by to, co uważasz za niemożliwe w Twoim związku mogło stać się możliwym
 • by pokolenia się dogadały
 • by Twoje dzieci miały w Tobie prawdziwe oparcie
 • by trudne rozmowy stały się łatwymi.

Wywiad z Ewą Tyralik o tym, jak budowała własną pewność siebie

Specjalnie dla Was przeprowadziłam wywiad o pewności siebie z Ewą Tyralik, certyfikowaną trenerką umiejętności psychospołecznych, Dyrektorem ds. projektów dofinansowywanych w Szkole Trenerów Empatii, współautorką projektu i kursu dla kobiet „Jestem Bogata”, jedną z osób zarządzających dojrzewalnia.pl i wieloletnią dyrektorka Festiwalu Rozwojowego dla Kobiet „Progressteron” – zobaczcie sami, jak Ewa budowała swoją pewność siebie i co jej w tym pomogło!

Zniżka 50% na mój e-book „Gra w kapsle – czyli autolustracja dziecka PRL-u”

To moja pierwsza książka – czasem serio, a czasem z przymrużeniem oka o byciu dzieckiem i nastolatkiem w Polsce Ludowej; jest to też idealna pomoc naukowa dla gimnazjalistów i licealistów) – o książce poczytasz tutaj.

Zniżka 30 zł rabat od samej Kamili Rowińskiej z Rowińska Business Coaching na video 5 strategii budowania pewności siebie!”

Kamila pisze: „Przyglądasz się ludziom, którzy odnoszą sukcesy i zastanawiasz się, co mają takiego w sobie, że idą naprzód? Podnoszą się po niepowodzeniach, są szczęśliwsi, bije od nich pozytywna energia!

W psychologii sukcesu już dawno ustalono co kryje się za pewnością siebie i poczuciem spełnienia. Poznaj te strategie i wykorzystaj w swoim życiu!

Masz  tylko jedną szansę na to, aby przeżyć swoje życie tak jak pragniesz. Jak by to wyglądało, gdy Twoja wewnętrzna siła wzrosła? 

Od 17 lat pracuję z ludźmi  nad zwiększeniem ich efektywności biznesowej. Ich sukcesy biznesowe są możliwe jedynie wtedy, gdy towarzyszy im poczucie sprawczości, siły i pewności, że są w stanie pokonać trudności. Uczę ich tego podejścia w ramach coachingu oraz na szkoleniu Zbuduj swoją wewnętrzną siłę. Możesz przyjść do mnie na konsultacje (2000zł/h), możesz również wziąć udział w dwudniowym szkoleniu o tej tematyce (2370zł), a możesz też zaczać od 2 godzinnego webinarium, podczas którego, przedstawię Ci 5 STRATEGII BUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE.”

Cześć, nazywam się Kasia Weiss i moją misją jest wspieranie innych w budowaniu dobrych relacji i skutecznej komunikacji z ludźmi, bazując na relacji jaką masz ze sobą. Formalnie poczytasz o mnie tutaj , a nieformalnie napisałam dla Ciebie aż dwa opowiadania – jedno mojej osobistej sztafecie „Jak zacząć wreszcie doceniać siebie?”, a w drugim dowiesz się, jak reaguję w trudnych sytuacjach „Jak spokojnie reagować na trudności?”.